A Dunaújvárosi Egyetemen, 2021. szeptember 18-án szombaton, az előző években megrendezett rendhagyó Alma Mater Találkozó és Szakestély után, idén is egy azokhoz hasonló mértékű esemény kerül megszervezésre.

A találkozó, az Egyetem Rendezvény- és Sportcsarnokában kerül lebonyolításra, ahol 550 vendéget tudunk fogadni maximálisan. Amennyiben a létszám e fölé menne, úgy a jelentkezések alapján időrendi sorrendben tudjuk elfogadni a regisztrációt, valamint a felszabaduló helyek függvényében.

Az esemény célja, hogy a dunaújvárosi felsőoktatáshoz kötődők minél szélesebb körét egy asztalhoz tudjuk ültetni egy jó beszélgetés, visszaemlékezés céljából.

JELENTKEZÉS:

Regisztrációs felület: https://forms.gle/4iCRwnoJFUGVbsyNA

Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 20. (péntek) 23:59:59

Hozzájárulási díj: 9.500,- Ft / fő

Befizetési határidő: 2021. augusztus 25.

Az összeg (önköltség), tartalmazza a délutáni találkozó, a vacsora, a kupa, a szakestély, valamint a bál költségeit. A részvételi lehetőség, a jelen jelentkezési lap kitöltésével és a hozzájárulási díj átutalásával válik véglegessé.

Kérjük, hogy a részvételi díjat az alábbi bankszámlára utalják át:

Kedvezményezett neve: Dunaújvárosi Egyetem Diák Sportegyesület
Számlaszám: 11736037-21107724-00000000
Közlemény:  "AM2021 hozzájárulás/regisztrációs név"

Fontos előírás az esemény kapcsán, hogy, részt venni, csak és kizárólag, a koronavírus-járvánnyal kapcsolatos védettségi igazolvánnyal lehetséges.

SZÁLLÁS:

Dunaújvárosi Egyetem Kerpely Antal Kollégium
Szállásfoglalás: Bakos Krisztina
Tel.: 25/551-123

További szálláslehetőségek a későbbiekben.

Az Alma Mater találkozóval kapcsolatban keressen minket az alábbi elérhetőségeken:

Tel.: 25/551-243
Weboldal: http://alumni.uniduna.hu
Posta: Dunaújvárosi Egyetem, Alma Mater Kör, 2400 Dunaújváros, Táncsics M. u. 1/a. Pf.: 152

Borítókép